O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, w której zajmujemy się kompleksowym rozwojem kompetencji poprzez szeroki program doradczy i szkoleniowy.
Szukamy możliwości, które otworzą nowe horyzonty, dlatego nie tylko oferujemy nasze usługi, ale także pomagamy w znalezieniu dodatkowych, zewnętrznych sposobów finansowania.

Dzięki indywidualnemu podejściu, dla każdego wypracujemy rozwiązanie, które jest w pełni dostosowane względem tematów, zakresu i formy kooperacji. Dążymy do tego, żeby współpraca z nami inspirowała zmiany, które będą kluczem do sukcesu.

Pomagamy się rozwijać na każdym etapie – zarówno na „starcie” (kariery zawodowej lub prowadzenia biznesu), jak i w kluczowych momentach dla firmy i osób indywidualnych (np. zmiany pracy/przekwalifikowaniu, rozpoczęciu prowadzenia działalności biznesowej, wprowadzenia nowych produktów /usług, zmiany obszaru działania).

Klient jest w centrum naszej uwagi- poznajemy jego bieżącą sytuacje, cele oraz dążenia, ponieważ chcemy poświęcić więcej czasu na zrozumienie sytuacji firmy i realnych potrzeb Klienta, żeby dobrać idealne rozwiązania.

Zawsze bierzemy pod uwagę doświadczenie i potencjał ludzi dla których pracujemy, aby wspólnie ustalić kierunki rozwoju i rozwiązania.

Zaprosiliśmy do współpracy szerokie grono konsultantów, którzy są specjalistami a często innowatorami w swoich dziedzinach. Wspólnie jesteśmy w stanie rozwiązanie dla każdej sytuacji mającej miejsce w Firmie Klienta.

Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów, szeroką paletę narzędzi w tym także tych autorskich, wypracowanych przez naszych konsultantów. Indywidualne podejście, pozwala nam na dobranie odpowiedniej, formy wsparcia miedzy innymi spośród szkoleń, warsztatów, coachingu, audytu i wielu innych.

Uczymy się wraz z Tobą!

Otaczający nas świat nie stoi w miejscu, a zmiany widoczne są na każdym kroku, dlaczego więc pgconsulting miałoby się nie rozwijać? Od 2006 roku, czyli od chwili kiedy powstaliśmy, codziennie udoskonalamy się, aby z naszej pracy płynęła esencja profesjonalizmu. Tak, zależy nam na jakości, bo dzięki niej możemy zagwarantować, że oferujemy tylko to, co najlepsze.

Wehikuł czasu

Jak już wiesz, nie działamy od wczoraj, a realizowane dotychczas projekty możesz zobaczyć tutaj.

Nie obiecujemy…

…Gwarantujemy 100% zaangażowanie połączone ze spersonalizowanym podejściem. Nieważne czy jesteś osobą indywidualną, czy reprezentujesz firmę, skontaktuj się z nami , a porozmawiamy o rozwiązaniach.

Gdzie działamy?

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz, tzn. że nie ograniczamy się tylko do danego regionu. Realizujemy projekty na terenie całej Polski od Bałtyku aż po Tatry.