O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, w której zajmujemy się kompleksowym rozwojem kompetencji poprzez szeroki program doradczy i szkoleniowy.
Szukamy możliwości, które otworzą nowe horyzonty, dlatego nie tylko oferujemy nasze usługi, ale także pomagamy w znalezieniu dodatkowych, zewnętrznych sposobów finansowania.

Dzięki indywidualnemu podejściu, dla każdego wypracujemy rozwiązanie, które jest w pełni dostosowane względem tematów, zakresu i formy kooperacji. Dążymy do tego, żeby współpraca z nami inspirowała zmiany, które będą kluczem do sukcesu.

Pomagamy się rozwijać na każdym etapie – zarówno na „starcie” (kariery zawodowej lub prowadzenia biznesu), jak i w kluczowych momentach dla firmy i osób indywidualnych (np. zmiany pracy/przekwalifikowaniu, rozpoczęciu prowadzenia działalności biznesowej, wprowadzenia nowych produktów /usług, zmiany obszaru działania).

Klient jest w centrum naszej uwagi- poznajemy jego bieżącą sytuacje, cele oraz dążenia, ponieważ chcemy poświęcić więcej czasu na zrozumienie sytuacji firmy i realnych potrzeb Klienta, żeby dobrać idealne rozwiązania.

Zawsze bierzemy pod uwagę doświadczenie i potencjał ludzi dla których pracujemy, aby wspólnie ustalić kierunki rozwoju i rozwiązania.

Zaprosiliśmy do współpracy szerokie grono konsultantów, którzy są specjalistami a często innowatorami w swoich dziedzinach. Wspólnie jesteśmy w stanie rozwiązanie dla każdej sytuacji mającej miejsce w Firmie Klienta.

Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów, szeroką paletę narzędzi w tym także tych autorskich, wypracowanych przez naszych konsultantów. Indywidualne podejście, pozwala nam na dobranie odpowiedniej, formy wsparcia miedzy innymi spośród szkoleń, warsztatów, coachingu, audytu i wielu innych.

Masz pytanie?

Uczymy się wraz z Tobą!

Otaczający nas świat nie stoi w miejscu, a zmiany widoczne są na każdym kroku, dlaczego więc pgconsulting miałoby się nie rozwijać? Od 2006 roku, czyli od chwili kiedy powstaliśmy, codziennie udoskonalamy się, aby z naszej pracy płynęła esencja profesjonalizmu. Tak, zależy nam na jakości, bo dzięki niej możemy zagwarantować, że oferujemy tylko to, co najlepsze.

Wehikuł czasu

Jak już wiesz, nie działamy od wczoraj, a realizowane dotychczas projekty możesz zobaczyć tutaj.

Nie obiecujemy…

…Gwarantujemy 100% zaangażowanie połączone ze spersonalizowanym podejściem. Nieważne czy jesteś osobą indywidualną, czy reprezentujesz firmę, skontaktuj się z nami , a porozmawiamy o rozwiązaniach.

Gdzie działamy?

Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebujesz, tzn. że nie ograniczamy się tylko do danego regionu. Realizujemy projekty na terenie całej Polski od Bałtyku aż po Tatry.

Masz pytania? Szukasz rozwiązań?