Strefa rozwoju pracowników( rekrutacja, executive search, headhunting )
Strefa klienta indywidualnego

Rekrutacja

Wiemy jak czasochłonne i uciążliwe może być szukanie nowego pracownika, dlatego możemy to zrobić za Ciebie. Jako firma rekrutacyjna, mamy doświadczenie w szukaniu idealnych kandydatów na różnego rodzaju stanowiska pracy. Wiemy jak sprawnie i skutecznie przeprowadzić poszczególne etapy rekrutacji.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu pracowników na stanowiska pracy wymagające unikatowych kompetencji, zarówno w obszarze miasta Kraków jak i jego okolic. Wiemy jak zweryfikować czy kandydat posiada pożądane kwalifikacje i cechy, stosując szereg testów i zadań kompetencji zawodowych. Sprawdzimy referencje kandydatów, bowiem headhunting i executive search to to, w czym jesteśmy najlepsi.

Oddaj rekrutacje w nasze ręce!

 • Ustalimy czego wymagasz od przyszłego pracownika i tworzymy unikalny profil kandydata, aby executive search był najpełniejszy
 • Sformujemy i zamieścimy ogłoszenie
 • Przeprowadzimy selekcje nadesłanych zgłoszeń
 • Spotkamy się z kandydatami spełniającymi kryteria
 • Sprawdzimy kwalifikacje oraz referencje
 • Jako profesjonalna firma rekrutacyjna wybierzemy najlepsze osoby, które zarekomendujemy do współpracy

Co na tym zyskasz?

 • Zaoszczędzony czas- to my zajmiemy się kwestiami najbardziej absorbującymi czas
 • Profesjonalnie przeprowadzoną rekrutację, najwyższej jakości headhunting i executive search
 • Gwarancję od 3 do 6 miesięcy, w innym przypadku przeprowadzimy kolejną rekrutację gratis

Adaptacja pracownika

Headhunting to dopiero początek. Zajmiemy się adaptacją nowego pracownika w Krakowie i okolicach. Wdrażanie nowego pracownika to nie tylko kwestia pokazania rzeczy do zrobienia. Poszerzanie zespołu wiąże się przede wszystkim z adaptacją zarówno nowych osób jak i odpowiednim nastawieniem obecnych pracowników . Służyć temu ma przygotowanie właścicieli firm oraz menedżerów do sprawnego procesu wdrażania połączonego z tworzeniem systemu pracy, wartościowaniem stanowisk pracy oraz profesjonalnego procesu oceny pracowniczej.

Firma działa jak w zegarku!

 • Ustalimy jakie procesy warto wprowadzić w Twojej firmie
 • Stworzymy odpowiedni program, zarówno szkoleniowy jak i około pracowniczy
 • Przeszkolimy pracowników
 • Stworzymy system wartościowania stanowisk pracy
 • Opracujemy profesjonalny proces oceny pracowniczej

Co na tym zyskasz?

 • Usprawnione procesy wdrażania oraz oceny pracowników
 • Kompleksowy system wartościowania stanowisk pracy

Wspieramy przy zwolnieniach

Zwolnienie pracownika jest niemal tak samo ważne jak jego zatrudnienie. Nie wierzysz? Przeczytaj!

Mówi się, że niezadowolony klient przekaże zła opinię o firmie dziesięć razy częściej niż ten zadowolony, podobnie jest z pracownikami. Zwalnianie pracowników, zawsze jest mało przyjemną czynnością, wiążącą się niejednokrotnie z toksyczną atmosferą zarówno w środowisku osób, których obejmuje jak i pracowników, które zatrzymają swoje posady.

Jak uniknąć takich sytuacji? Przygotować się na nią wcześniej. Takie rozwiązanie niosą za sobą zwolnienia monitorowane, zakładające plan kompleksowego wsparcia zwalnianych pracowników.

Co na tym zyskasz?

Przede wszystkim, podniesiesz prestiż swojej firmy biorąc społeczną odpowiedzialność za swoich pracowników. Kto nie chciałby pracować w firmie, która poważnie traktuje swoich pracowników? Jeżeli działasz w mieście Kraków i jego okolicach, jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Nasza firma rekrutacyjna to gwarancja najwyższej jakości usług.

Wprowadzony program pozwoli także zminimalizować negatywne skutki planowanych zmian personalnych czy redukcji stanowisk. Ponadto utrzymasz dobre stosunki ze zwalnianymi pracownikami.

Oferujemy stworzenie programu, pozwalającego na przygotowanie właścicieli firmy oraz menadżerów do przeprowadzania trudnych rozmów. Stworzymy program wsparcia zarówno dla zespołu, z którego zwalniana jest część pracowników jak i bezpośrednio dla osób zwalnianych, w określeniu kierunków rozwoju zawodowego i znalezienia odpowiedniej pracy.

W zespole siła

Masz pytania? Szukasz rozwiązań?